HAKEM VE GÖZLEMCİ PORTALI TAMAMLANARAK HİZMETE AÇILMIŞTIR

 

Hakem ve Gözlemcilerimizin eğitimine yönelik uzun süredir yapımı devam etmekte olan, Hakem ve Gözlemci Bilgi ve Eğitim Portalı tamamlanarak Merkez Hakem Kurulu ve Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’nun katkılarıyla hizmete sunulmuştur.

 

 

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ümit SOKULLU yönetiminde devam eden ve tamamlanan Hakem ve Gözlemci Portalı, voleybol hakem ve gözlemci eğitimde özelliği itibariyle dünya da bir ilk olma özelliğini de taşımaktadır. Hakem ve Gözlemcilerimiz ve bu portal sayesinde voleybol hakemliği ve gözlemciliği ile ilgili gerekli her şeye buradan ulaşabileceklerdir.

 

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak, başta Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ümit SOKULLU ve beraberindeki çalışma ekibine sayfanın hazırlanmasındaki destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, voleybol camiamıza da hazırlanan bu portalın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

 

 

  

BlogMarks ile paylaşDelicious ile paylaşFaceBook ile paylaşGoogle ile paylaşMixx ile paylaşMySpace ile paylaşTechNorati ile paylaşReddit ile paylaşTwitter ile paylaşYahoo Buzz ile paylaş
Yorum Oluştur
Bu içeriğe yorum yapmak için sitemize üye olmalısınız. Eğer üyemiz değilseniz Üye Oluştur sayfasına gitmek için buraya, eğer üyemizseniz Giriş sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.
Sitemiz bugün (0) kez, toplamda (162003) kez ziyaret edilmiştir.
vhgf | VOLEYBOL ANKARA - Tüm Hakları Saklıdır.